Menüü

Eesti Lastekirjanduse Keskus

Pikk 73, Tallinn

Avatud 18.00–23.00, töötab ka raamatukogu.

Sissepääs 1 euro. Alla 3-aastased tasuta.

Lastekirjanduse keskus ootab Muuseumiööl vabadust otsima.

Seiklushimulisi ootab ees otsimismäng, kus lapsed saavad nuputades end proovile panna. Pööningul on avatud kohvik ja mängunurk lastele ning puhkenurk  vanematele.

Kell 18.30 ootame Varakambrisse Mudilastundi pere kõige pisemaid. Oodatud on 2-4 aastased põngerjad, et koos raamatulugu kuulata, mängida ja meisterdada.

Kell 18-22 pakuvad personaalseid konsultatsioone meie Raamatutohtrid. Leiate nad Valteri galeriist. Raamatutohtrid jagavad kõikidele huvilistele lugemissoovitusi. Nõuandeid jagub nii esimesi lugemissamme tegevate mudilaste vanematele, tõsistele fantaasiakirjanduse fanattidele kui vanavanematele, kes lapsi raamatupisikuga nakatada soovivad - kõik mured saavad muheda lahenduse!

Kell 18-20 saab II korruse luugisaalis meisterdada ja rõdusaalis end proovile panna hiigelsuurtes lauamängudes põrandamängudes, kus jagub tegevust nii sõnamängude meistritele kui tsirkuse huvilistele.

Kell 20 tuleb külla Lotte, kellega koos saab leiutada, mängida ja laulda.

Kell 21.30 avame II korruse saalis „Lapsepõlve lemmiklugude vaba lava“, kus võib üles astuda igaüks. Loe katkend oma lemmikraamatust ja jaga publikuga, miks see lugu sind elus saatma on jäänud.

NÄITUSED

Illustratsioonigaleriis saab tutvuda näitusega „Peegeldused“. Näitus on kahe riigi koostöö, kus 15 eesti kunstnikku illustreerivad hispaania muinasjutte ja 15 hispaania kunstnikku illustreerivad eesti muinasjutte.

Lisainfo:

www.elk.ee

https://www.facebook.com/lastekirjandusekeskus/

Katrin Tõnisson, 6177 233, katrin@elk.ee