Menüü

Arvutimuuseum

Tuuliku tee 4c, Tallinn (ühistransport - bussid nr.16, 33, peatus "Laki")

Avatud 18.00–23.00

Sissepääs 1 euro. Maksmine ainult sularahas.

Oleme avatud alates 2005 ning oleme Eesti vanim ja ainus arvutustehnika eramuuseum. Kõik muutub, aga meie jääme ning see on meie jaoks kõige olulisem vabadus - olla meie ise, jätkata seda suurt elutööd ja olla igale huvilisele avatud.

Arvutimuuseumi kogu on tuntud oma mitmekesisuse eest, muuseumis on olemas iga klassi ja tüüpi arvutustehnika - suurarvutist arvelauani. Elamusi ja teadmisi jätkub igale vanusele – meie väikestes ja hubastes ruumides elab üle 500 eksponaati 1960. – 2010. aastatest. Eksponaadid ei ole klaasi taha pandud, vaid seisavad vabalt – nii saab parema ülevaate ja võib-olla üles leida ka oma esimese arvuti. Pakume ka erilist võimalust mängida vanu arvutimänge!

  •       Muuseum asub endise tehase territooriumil, koht on meie teemaga väga kokkusobiv ja autentne, lisaks on see industriaalne lähiümbrus ilus ja väga rahulik.
  •       Veel üks Arvutimuuseumi eripära on muuseumipood "640KB", mis on omamoodi muuseumikogemuse osa. Valikus on arvuti- ja videomänguteemalised t-särgid, mis on kas käsitsi maalitud või millele on trükitud meie omad arvutiteemalised digimaalid.

Lahtiolekuajad: R-L 13.00-19.00

Lisainfo:

https://arvutimuuseum.ee