Menüü

Barbied Maivi Kärginen-Kivi kogust

Katusepapi 35, Tallinn (La vida loca tangosalong)

Avatud 18.00–23.00

Sissepääs 1 euro.

Näitusel Mitte ainult roosa saab näha Barbie nukke, mille omanik on  Maivi Kärginen-Kivi. Näitusel on väljas üle 400. nuku, millest vanimad on pärit 1960. aastatest ning uuemad täiesti kaasaegsed. Haruldasematest eksemplaridest võib näha portselanist Barbiesid, erinevaid silkstone Barbiesid, Barbie filmist tuntuks saanud Allanit ning näiteks vanaema Barbiet. Lisaks muidugi Barbied nii 1970ndatest, 1980ndatest kui ka 1990. aastatest.

2023. aastal avatud näitus on osaliselt pidevas muutumises, sest kogu Maivi Kärginen-Kivi kollektsiooni suurus on üle 1500 nuku. Lisaks püsiväljapanekule olid eelmisel suvel üleval muinasjutu ning eri ametite teemalised Barbied, talvel jõulubarbied ning hetkel on eksponeeritud pulma temaatika ja Barbie 65. juubeliga seonduv. Lastele on olemas ka mängunurk.

Muuseumiöö puhul on lisaks avatud väike kohvik.

Lisainfo:

Facebookis Maivi mänguasjakogu / Toy collection